Duyurular

İlk kitap heyecanımız... Geliri 'eğitim bursu' oluyor...

İlk kitap ilk heyecan… Pütürge-Doğanyol Eğitim Vakfı (PDEV), olarak kurumsallaşma ve bölgeye kuruluş amacı kapsamında daha iyi hizmet verebilmek ve ‘kültür - sanat’ hayatımıza katkı sunmak adına yayınevi faaliyetlerine başladık.

Pütürge- Doğanyol Eğitim Vakfı Kültür Yayınları bünyesinde çıkardığımız ilk kitabımızda aynı zamanda bağışçılarımızdan olan Pütürgeli başarılı iş insanı Ziya Akşahin'in "Gökyüzüne Dokunurduk Babik'te” oldu. Ve bu ilk kitabımızı  www.puturgedoganyolegitimvakfi.com üzerinden bağış usulü ile satışa sunduk...

Bu Kitabın Fiyatı Yok!

Daha iyi bir gelecek ve hayallerine kavuşma umuduyla 29 yaşındayken yurt dışına çıkan, Ziya Akşahin, 51 yılı İngiltere'de geçen hayatından süzülen anıları, deneyimleri, "Gökyüzüne Dokunurduk Babik'te” adlı kitabında bir araya getirdi. 

Malatya ve Pütürge “kültürüne hizmet” amaçlı yayımlanan bu prestij kitabının geliri ‘eğitim bursu’ olarak kullanılacak. 

Kitabın fiyatı ise yok! Nedeni ise yapacağınız her bağış, ‘başarılı ancak maddi desteğe ihtiyaç duyan üniversite öğrencilerimiz’ için kullanılacak.

Peki Nasıl Bağış Yapacaksınız?

www.puturgedoganyolegitimvakfi.com internet sitesine girerek, aşağıdaki hesap numaralarına ‘gönlünüzden kopan ücreti’ yatırın. Daha sonra malatyaPDEV@gmail.com mail adresine banka dekontunuzu isim ve adres bilgilerinizi yazarak yollayın. Kitabınız kargo ile sizlere ulaştırılacaktır.

"Gökyüzüne Dokunurduk Babik'te” kitabı için;

Hesap Sahibinin Adı SoyadıPütürge - Doğanyol Eğitim Vakfı
İban NumarasıTR89 0001 5001 5800 7271 7841 48     
TR80 0001 5001 5800 7295 9468 16
Telefon Numarası(0212) 534 61 71 – 72
Mail AdresimalatyaPDEV@gmail.com
Bağış YapBAĞIŞ YAP